Jak to bude?

27. června 2008 v 21:29 | Lenka Olšáková |  Informace PK
Petr: V tomhle filmu, vezme na sebe Petr znovu svůj osud. Když se vrátí zpátky do Narnie, je překvapený jak se změnila. Také je tu jeden zvrat, že v Narnii žije následník trůnu Princ Kaspian, v němž vidí Petr soka. V prvním díle se Petr stal králem králů a nerad by na tom něco měnil. Ale nakonec se odhodlá k pokoře.
Zuzana: V prvním filmu, měla Zuzka velice mateřskou roli, protože jako mladé dívky, museli nechat bitvu na sourozencích. A teď je Zuzka je ještě více panovačnější. Výjimkou je láska kterou cítí ke Kaspianovy. Po celou dobu se snaží Petrovy vyrovnat, ale to není moc dobrý nápad.
Edmund: V prvním díle byl spíž za padoucha než hrdinu a až když vidí co napáchal pak si teprve uvědomí svou chybu. Ale i tak si ho většina lidí oblíbila. V "dvojce" Bude odvážnější než kdy jindy ale i nedůvěřiví vůči jiným kvůli zkušenosti s Bílou Čarodějnicí.
Lucka: Když v prvním filmu objevila svět Narnie jako první, nikdo jí nevěřil, protože byla ještě malá holka. Teď je statečnější, pere se a ohání se dýkou. Když po dlouhé době spatří lva Aslana, samotnou radostí ho až povalí na zem.
Kaspian: Kaspian je ve filmu nový a proto ho nemůžeme moc posoudit. Udatný, nebojácný a pohledný princ je pro mnohé vzorem. Snaží se přemoc jeho strýce Miráze aby dostal nazpět svůj trůn. Zaplane láskou k Zuzaně, i když ví že to nebude fungovat. Nejdůležitější z posunů ve filmu je fakt ,že Zuzka a Petr se do Narnie už nikdy nevrátí. To je opravdu silný okamžik. Protože jsou už moc staří, je to prostě jejich osud. Je to hodně emotivní konec. Anna Popplewell odpovídá: Je to opravdový návrat domů Myslím si že je tam i scéna z Plavby Jitřního poutníka v kterém Lucie říká Zuzce aby nikdy na Narnii nezapomněla... Přestože už ve filmu hrát nebudeme, plánujeme s Williamem nečekaně je navštívit. Věděli jsme, že herec Ben Barnes (princ Kaspian) se znovu setká už jen s Georgii Henley a Skandarem Keynesem. Ale je smutné, že už neubudu mít tu příležitost strávit sni mi další natáčení filmu.
 


Komentáře

1 Pavel Hanák Pavel Hanák | Web | 27. června 2008 v 21:33 | Reagovat

sorry za reklamu...... prosím podíval/a by ses na muj blog třeba by se ti mohl libit píšu to tak to podíval/a protože už jsem měl parkrat trapass že to byla holka a ja jsem napsal kluk :)))) tak kdyztak muj blog je www.hanak.blog.cz a máš hezkej blog

2 autorka susan autorka susan | E-mail | Web | 3. července 2008 v 15:54 | Reagovat

Děkuju za pochvalu. mocinky díky. Máš muj vzkaz na tvém blogu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama