Červen 2008

Jak to bude?

27. června 2008 v 21:29 | Lenka Olšáková |  Informace PK
Petr: V tomhle filmu, vezme na sebe Petr znovu svůj osud. Když se vrátí zpátky do Narnie, je překvapený jak se změnila. Také je tu jeden zvrat, že v Narnii žije následník trůnu Princ Kaspian, v němž vidí Petr soka. V prvním díle se Petr stal králem králů a nerad by na tom něco měnil. Ale nakonec se odhodlá k pokoře.
Zuzana: V prvním filmu, měla Zuzka velice mateřskou roli, protože jako mladé dívky, museli nechat bitvu na sourozencích. A teď je Zuzka je ještě více panovačnější. Výjimkou je láska kterou cítí ke Kaspianovy. Po celou dobu se snaží Petrovy vyrovnat, ale to není moc dobrý nápad.
Edmund: V prvním díle byl spíž za padoucha než hrdinu a až když vidí co napáchal pak si teprve uvědomí svou chybu. Ale i tak si ho většina lidí oblíbila. V "dvojce" Bude odvážnější než kdy jindy ale i nedůvěřiví vůči jiným kvůli zkušenosti s Bílou Čarodějnicí.
Lucka: Když v prvním filmu objevila svět Narnie jako první, nikdo jí nevěřil, protože byla ještě malá holka. Teď je statečnější, pere se a ohání se dýkou. Když po dlouhé době spatří lva Aslana, samotnou radostí ho až povalí na zem.
Kaspian: Kaspian je ve filmu nový a proto ho nemůžeme moc posoudit. Udatný, nebojácný a pohledný princ je pro mnohé vzorem. Snaží se přemoc jeho strýce Miráze aby dostal nazpět svůj trůn. Zaplane láskou k Zuzaně, i když ví že to nebude fungovat. Nejdůležitější z posunů ve filmu je fakt ,že Zuzka a Petr se do Narnie už nikdy nevrátí. To je opravdu silný okamžik. Protože jsou už moc staří, je to prostě jejich osud. Je to hodně emotivní konec. Anna Popplewell odpovídá: Je to opravdový návrat domů Myslím si že je tam i scéna z Plavby Jitřního poutníka v kterém Lucie říká Zuzce aby nikdy na Narnii nezapomněla... Přestože už ve filmu hrát nebudeme, plánujeme s Williamem nečekaně je navštívit. Věděli jsme, že herec Ben Barnes (princ Kaspian) se znovu setká už jen s Georgii Henley a Skandarem Keynesem. Ale je smutné, že už neubudu mít tu příležitost strávit sni mi další natáčení filmu.

Fotky z PK

24. června 2008 v 20:11 | Lilianna |  Stills PK
úžasné!!!
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

V kinech

23. června 2008 v 20:32 | Lilianna |  Informace PK
Jak už asi víte, premiéra bude nejen v jiních zemích, ale i v České republice. Herci sem přijedou a ubydlí se ve Slovanském domě. Budou večeřit velmi luxusní jídla a bude se konat i autogramiáda.

Welcome!

23. června 2008 v 19:00 | Lilianna |  Aktuality
Jsem Lilianna a je mi 14 let. Založila jsem si nový blog, hlavně o Narnii. Můj asi nejoblíbenější film. Doufám, že se vám můj blog bude líbit a že tu najdete potřebné informace…:)
Blog založen: 23.6.2008
Blog zaměřen: Letopisy Narnie

Další můj web ,který je zaměřen na Annu Popplewell : www.annapopplewell22.blog.cz
a nově i blog o Twilight: www.twilight-l-o-v-e.blog.cz
Motto: Všechno co jste znali, se navždy změnilo...
Spřátelení: Ráda. Podmínka: SB musí chodit na blog aspoň 3x měsíčně a napsat koment.
Kopírování: Kopírování se zdrojem.

Děkuju! :)